FAQ

Nejčastější otázky

Zachycuji co nejcitlivěji vaše životní cesty od svatby až do stáří. Se svými klienty se vždy snažím vytvořit přátelské pouto a atmosféru a vždy se těším na další a další spolupráce. Jsem tu, abych vykouzlila úsměv na tváři, spustila smích i slzy štěstí. Snažím se vždy zachytit celou škálu nefalšovaných emocí.

Při práci s dětmi se snažím komunikovat s dětmi a focení měnit v hru. Většinou nědělám strojené fotografie. Rodinnou fotografii vždy pojmu individuálně a snažím se rodinu i s dítětem zachytit v přirozených situacích.

Donedávna jsem svatby odmítala. Zabývala jsem se pouze vlastní tvorbou a rodinnou fotografií. Nyní svatby fotím 3.rokem. Celkově fotografuji 11 let.

Nejjednodušíí cesta je mi napsat. Kontakt

Rezervace se stává závaznou v momentě uhrazení rezervačního poplatku, který činí 50 % ceny zvoleného balíčku.

Vždy dostanete všechny fotky, o kterých si myslím, že byste je rádi měli. Minimálně vám ale garantuji 300 odevzdaných fotek na památečním USB disku z celodenní svatby (cca 10 hodin focení).

U rodinného focení záleží na situaci, ale garantuji 30 upravených fotografií v plné kvalitě.

Ne, na web a sociální sítě je vybírám dle souhlasu a pokud všichni souhlasí, tak vybírám jen malou část fotografií, které zveřejňuji.

Nemusíte mít obavy. Všechny fotky jsou v barevném i černobílé úpravě. Pokud byste chtěli některou čb a jinou zase barevnou, není problém se domluvit.

Náhled všech fotografií zasílám elektronicky do měsíce od vaší svatby. 10-20 fotografií obdržíte elektronicky již den po svatbě. Památeční USB obdržíte následně poštou.

U rodinné fotografie trvá odevzdání týden.

Ano. Již mnohokrát jsem fotografovala pro restaurace a eshopy.